Otázky

Obecné

BeWooden - Ako všetko vyrábame?

Všetka výroba je vykonávaná ručným spracovaním v našich remeselných dielňach. Náš stolár Dan starostlivo každým ťahom dáva výrobkom tvar až do úplnej dokonalosti. Krajčírka Hanka následne prišíva látky a brašnár Pavol spája drevo s kožou. Do manžetových gombíkov sú osadené drevené časti, ktoré sa kus od kusu ručne brúsia do presného tvaru. V priebehu celej výroby a predovšetkým na konci, všetko starostlivo kontrolujeme, balíme a s radosťou doručujeme práve vám. Nakoniec prácu všetkých kontrolujeme, zabalíme a doručíme až k vám.

Garantujeme tak najvyššiu kvalitu každého výrobku. Zároveň navraciame krásu zabudnutým remeslám.

BeWooden - Máte všetky výrobky skladom a za akú dobu ich obdržím?

Všetky výrobky máme pripravené skladom a dorazia k Vám v našom štýlovom poštovom balíčku do 1-3 dní. Dodacia doba závisí na Vašom výbere dopravcu. Spolupracujeme s Českou poštou a tiež spoločnosťou PPL.

BeWooden - Majú produkty, vyrobené z jedného druhu materiálu, rovnakú štruktúru a farbu? Dreviny aj koža žijú svoj vlastný život. V štruktúre a zafarbení majú svoj príbeh. Každý kúsok je úplne odlišný a osobitný. Nenájdete tak časť dreviny, ktorá by mala rovnaké letokruhy. Odchýlky odtieňu a zafarbenia jú tak úplne bežné a nie sú na škodu, práve naopak. Fotografie sa taktiež zobrazujú rôzne, v závislosti na nastavení display-u.
BeWooden - Čo znamená doživotná záruka?

Radosť ľudí, ktorí nosia naše výrobky, je u nás na prvom mieste. Zároveň pevne veríme v našu poctivú ručnú prácu. Naše výrobky sú dôkladne navrhované, vyrobené a predovšetkým testované a skúšané v plnej záťaži niekoľkých mesiacov. Preto vám ručíme za kvalitu našich výrobkov najvyššou možnou zárukou – doživotnou. Táto záruka platí na drevené motýliky, manžetové gombíky zo špeciálnej ocele, peňaženky, vizitkáre, business tašku, opasok, kravaty, vreckovky do saka, spony na kravatu, zrkadielka a krabice na klobúky. Pri všetkých ostatných produktoch platí záruka minimálne dva roky. Produkty sú navrhnuté tak, aby vám robili radosť po dlhé roky. 

BeWooden - Tovar mi nevyhovuje, kam ho mám zaslať na výmenu? Pokiaľ tovar nevyhovuje, nesadla vám veľkosť a pod., pošlite nám ho na adresu BeWooden s.r.o., Fryčovice 720, Fryčovice 739 45. Nezabudnite do balíku vložiť kontaktné údaje, požiadavku na výmenu za aký produkt či veľkosť chcete tovar vymeniť a vašu doručovaciu adresu. Ďakujeme!
BeWooden - Aké druhy drevín používame a čím ošetrujeme drevo?

Všetky naše produkty sú vyrábané z kvalitných tvrdých drevín, ktoré starostlivo vyberáme z nadbytočného materiálu z dielní v našom kraji, čím kladieme dôraz tiež na ekologickú zodpovednosť. Pracujeme teda s miestnymi drevinami ako je buk, dub, jabloň, orech alebo topoľ, ale tiež s exotickými ako je zebrano, meranti alebo mahagon.

Na drevo nanášame špeciálny prírodný lak, ktorý ho chráni pred vlhkosťou a drobnými mechanickými vplyvmi. Zároveň uchováva jedinečnú textúru dreva stále krásnu. Lak teda zabezpečuje, že sa na drevinách neprejavia známky bežného nosenia.

BeWooden - Mám záujem o drevený produkt, ktorý nie je v ponuke, je to možné? Neustále sa snažíme pripravovať pre zákazníkov nové produkty. Je ich veľké množstvo, prosíme o trpezlivosť. Stále sa snažíme tvoriť nové a nové veci! Veríme, že dobudúcna naplníme všetky priania.
BeWooden - Je možné zmeniť farbu produktu/dreva podľa vlastných predstáv? Je vždy možnosť individuálne sa dohodnúť na výrobe podľa prianií. Samozrejme, môže sa to líšiť cenou a dobou trvania výroby.
BeWooden - Čo je to gravírovanie a ktoré produkty je možné gravírovať?

Osobitosť a jedinečnosť výrobku zdôrazníte vyrytím monogramu, venovania či obľúbeného citátu. U každého produktu nájdete informáciu, či je na ňom možné pridať gravírovanie a kam bude umiestnené (u motýlika napríklad na ľavú zadnú stranu). S monogramom, venovaním či obľúbeným citátom sa vami zakúpený produkt stane ešte väčším originálom.

BeWooden - Ako vyzerá gravírovanie?

Náhľad gravírovania uvidíte po kliknutí na symbol oka pod obrázkom produktu, na ktorý je možné gravírovať. Ak máte ku gravírovaniu akékoľvek ďalšie priania či dotazy, kontaktujte nás.

Drevený motýlik

BeWooden - Aký je drevený motýlik BeWooden na bežné nosenie?

Je pohodlný a veľmi praktický, zapínanie je jednoduché a rýchle. Motýliky sú tak ľahké, že si užívate každú chvíľu s ním, keďže necítite žiadny zväzujúci ani ťaživý pocit. To, že ho máte na krku, vám ale budú stále pripomínať zvedavé a obdivné pohľady. Či už si ho zvolíte na významné udalosti alebo sa stane súčasťou vášho denného nosenia, je už len na vás.

BeWooden - Ako veľké sú drevené motýliky?

Pánsky drevený motýlik má vždy šírku dvanásť centimetrov a dámsky je o dva centimetre menší. Ich veľkosť je podobná klasickému látkovému motýlikovi, ich prevedenie však o mnoho význačnejšie.

BeWooden - Nie je detský motýlik príliš veľký či ťažký? Detský motýlik má veľkosť 10x4 cm a váhu len 18 g. Na krku je veľmi pohodlný a ľahký, nemusíte sa obávať, že by mladému gentlemanovi vadil.

Drevená peňaženka a vizitkáre

BeWooden - Ako praktický je vizitkár?

Do dreveného vizitkára vložíte až 30 vizitiek. Záleží len na vás, ako ho naplníte. Hovädzia useň krásne povolí, zjemní a zmäkne podľa vašich preferencií. Vkusný a elegantný dizajn tiež zaručí reprezentatívnosť.

BeWooden - Ako kvalitná je pánska drevená peňaženka?

Kombinácia špeciálneho kladenia tenkých dýh cez seba a ručne šitá hovädzia koža zaručuje, že vám bude peňaženka robiť radosť v priebehu dlhých rokov. Špeciálnym kladením dreva zaručujeme, že vám peňaženka v žiadnom prípade nepraskne, koža následne krásne zmäkne a prispôsobí sa obsahu peňaženky.

Drevená peňaženka je tak kvalitná, že za ňu ručíme doživotnou zárukou.

BeWooden - Ako praktická je pánska drevená peňaženka?

Naše drevené peňaženky sú vo vrecku nerozpoznateľné od obyčajných kožených. Pri bežnom nosení vás vo vrecku nijak neobmedzujú, ale stále viete, že ju máte pri sebe. Čo sa týka sedenia - naša peňaženka patrí vždy na stôl, aby mohla čo najlepšie reprezentovať originálny štýl svojho majiteľa.

BeWooden - Je dámska peňaženka praktická pre každodenné využitie?

Dámska kožená peňaženka s dreveným detailom disponuje priehradkou na mince, troma vnútornými vreckami a pojme 12 kariet. Dali sme si záležať tiež na veľkosti, svojou dĺžkou 20 cm je veľmi funkčná a pojme mobilný telefón. Budete tak mať všetko potrebné neustále pri sebe!

Drevené manžetové gombíky

BeWooden - Z akého kovu sú manžetové gombíky?

Exkluzívne gombíky vyrábame z pravého striebra, čo dokazuje punc značky nášho zlatníka, znak 925 - označenie striebra a tiež znak overenia pravosti Puncovým úradom Českej republiky. Ostatné drevené manžetové gombíky vyrábame zo špeciálnej chrómniklovej ocele, ktorá je veľmi ľahká, ale zároveň pevná.

Opasok s drevenou sponou

BeWooden - Ako správne zmerať dĺžku opasku?

Opasok by mal byť zapnutý vždy v tretej dierke. Jeho dĺžka sa teda meria od kolíčku spony práve po tretiu dierku, táto dĺžka by sa mala rovnať obvodu pásu. Pokiaľ ste v našich veľkostiach nenašli vami požadovaný rozmer, radi vám opasok upravíme na mieru vašim potrebám.

BeWooden - Z akého materiálu je opasok?

Spona opasku je z lešteného nerezu so špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá zaručuje odolnosť voči vonkajším mechanickým odreninám. Do spony je elegantne vsadená drevina, a to buď zebrano, orech, dub morený na čierno alebo jaseň morený holubou šedou. Kožená časť opasku je z hovädzej usne.

Brošne

BeWooden - Je možnosť zostaviť si vlastný set brošní? Momentálne už áno, je možné vybrať si zo setov, ktoré umožňujú poskladať si brošne ľubovoľne.
BeWooden - Aký typ zapínania má brošňa? Brošne sa zapínajú rovnako ako odznaky. Zapichnete do zvšku na batohu, saku, taške a z druhej strany spojíte.

Náramky

BeWooden - Ako mám zvoliť správnu veľkosť náramku? Tu prikladám návody, ako správne zmerať ruku pre voľbu veľkosti náramku.


infografika_n_ramek_sk

Listová kabelka

BeWooden - Aký typ zapínania má dámska listová kabelka? Listová kabelka sa zapína pomocou zipsu, ktorý je po celej šírke kabelky.

Drevená zrkadielka

BeWooden - Je k zrkadielku tiež púzdro? Kožené púzdro zrkadielka je v cene produktu. Je veľmi pôvabné a chráni zrkadielko pre poškodením.

Klobúk

BeWooden - Ako zvoliť správnu veľkosť klobúka?

Tu prikladáme návod, ako správne zmerať obvod hlavy pre zistenie, aká veľkosť pre vás bude tá pravá!

hat_sk

Business taška

BeWooden - Z akého materiálu je business taška a pre koho je určená?

Exkluzívna taška je vyrábaná ručne z pravej kože a zdobí ju drevený detail. Je vhodná ako pre dámy tak gentlemanov. Interiér tašky je vybavený veľkým úložným priestorom, priehradkou na notebook a vreckom so zipsom.

Traky

BeWooden - Aká je veľkosť pánskych trakov? Všetky naše traky majú nastaviteľnú veľkosť. Sú vhodné pre mužov všetkých kategórii!

Drevená spona na kravatu

BeWooden - Aký je spodný materiál spony a je vhodný na každú kravatu? Spony na kravatu sú všetky v jednom rozmere (3,7x0,7 cm) a sú vyrobené zo špeciálnej ocele.

Kravata

BeWooden - Kde sa nachádza drevená časť na kravate? Drevená časť kravaty je zo zadnej strany v podobe loga BeWooden.
BeWooden - Z akého materiálu sú kravaty vyrobené? Kravaty sú vyrobené zo 100% bavlny alebo z kombinácie 97% bavlny a 3% elastanu. Záleží na danej kravate.

Čiapky a šály

BeWooden - Aká je veľkosť a materiál čiapky a šálu?

Čiapky a šály sú vyrobené z vlny merino, ktorá vás určite udrží v teple! Veľkosť čiapky je univerzálna, rovnako tak veľkosť šálu je jednotná – 24x167 cm. Obe produkty perfektne padnú ako dámam tak gentlemanom!

Rukavice

BeWooden - Ako zvoliť správnu veľkosť rukavíc?

Tu prikladáme návod, ako správne zmerať obvod ruky pre zistenie, aká veľkosť pre vás bude tá pravá! Vyberajte z pánskej či dámskej kategórie.
website_infographics_sk_unisex_2

Ponožky

BeWooden - Aká je veľkosť a materiál pánskych ponožiek, sú praktické?

Štýlové ponožky sú vyrobené z 85 % prírodnej bavlny. Sú veľmi pohodlné a v príjemných farebných tónoch. Ponožky sú v dvoch veľkostiach a to 39-42 a 43-46. Pevne veríme, že si vyberiete!

BeWooden - Je možnosť zostaviť si vlastný set ponožiek?

Áno, novinkou je možnosť vybrať si zo setu dvoch, troch či piatich kúskov párov ponožiek a nakombinovať si tak výber podľa vlastného priania.

Šperky

BeWooden - Z akého materiálu sú dámske šperky a aká je ich veľkosť?

Dámske šperky vznikli kontrastným spojením pravého rhodiovaného striebra 925 a dreva. Svojou veľkosťou, 10 x 10 x 13 mm – náušnice a 16 x 15 x 4 mm – náhrdelník, sa dokonale hodia pre akúkoľvek príležitosť. Dĺžka retiazky je 68 cm. Nezabudnite, každý šperk rozpráva jedinečný príbeh.

Pokiaľ sme Vám neodpovedali na Vaše otázky, kontaktujte nás prosím na info@bewooden.sk.

Nenechajte si ujsť novinky!
Poskytnutím výše uvedených osobních údajů souhlasím s tím, že společnost BeWooden Company s.r.o. může zpracovávat mé osobní údaje pro účely zasílání informačních newsletterů obsahujících novinky a zprávy o produktech a službách společnosti BeWooden Company s.r.o. a rovněž potvrzuji, že jsem si přečetl informace týkající se zpracování osobních údajů, které jsou zpřístupněny zde a že jsem jim zcela porozuměl. Rovněž jsem si vědom toho, že svůj souhlas mohu kdykoli odvolat kliknutím na odkaz v informačním newsletteru, který je označen jako možnost "odhlásit se od odběru newsletteru.
E-SHOP
Košík
Celkom 0 € s DPH
Prejsť do košíka