Móda

Chcete sa všetko dozvedieť ako prví?
Prihláste sa k odberu našich noviniek!
Poskytnutím výše uvedených osobních údajů souhlasím s tím, že společnost BeWooden Company s.r.o. může zpracovávat mé osobní údaje pro účely zasílání informačních newsletterů obsahujících novinky a zprávy o produktech a službách společnosti BeWooden Company s.r.o. a rovněž potvrzuji, že jsem si přečetl informace týkající se zpracování osobních údajů, které jsou zpřístupněny zde a že jsem jim zcela porozuměl. Rovněž jsem si vědom toho, že svůj souhlas mohu kdykoli odvolat kliknutím na odkaz v informačním newsletteru, který je označen jako možnost "odhlásit se od odběru newsletteru.
BeWooden - Jak kombinovat šperky BeWooden? Inspirujte se!

Jak kombinovat šperky BeWooden? Inspirujte se!

07.02.2020
Přinášíme vám inspirativní článek, plný okouzlujících dámských doplňků. Zároveň vám představujeme nové BeWooden šperky ve tvaru hexagonu. Při navrhování jsme mysleli nejen na to, aby byly minimalistické a elegantní, ale abyste si je mohla vzít na ples i do práce.
BeWooden - Inšpirácia na ples

Inšpirácia na ples

14.01.2020
Pripravili sme pre vás pestrú inšpiráciu plesových outfitov s ktorými na parkete zažiarite! Či už siahnete po drevenom motýliku či štýlovom koženom opasku, iste urobíte dojem.
BeWooden - Patrik: V hlavní roli dobré nápady a vytříbený vkus

Patrik: V hlavní roli dobré nápady a vytříbený vkus

20.12.2019
Vnitřně přikládám módním doplňkům hodně velký význam, jestli to je vidět i na venek, to je otázka. Vzhled, respektive péče o něj, je pro mě jakási moje vizitka.
BeWooden - Vašek: O vytříbeném stylu ve světě podnikání

Vašek: O vytříbeném stylu ve světě podnikání

24.11.2019
Od útlého věku trávil spoustu času v tátově obchodní firmě. Pro mladého kluka bylo tehdy nesmírně zajímavé sledovat, jak takové podnikání v praxi funguje.
BeWooden - Vendula & Konstantin: O lásce k sobě a k BeWooden

Vendula & Konstantin: O lásce k sobě a k BeWooden

08.11.2019
První dárek, který od něj kdy dostala, byl dámský dřevěný motýlek. Nyní jsou manželé a dřevěné doplňky je při významných událostech doprovázejí stále.
BeWooden - Nevyhnutnosti na letnú dovolenku, vďaka ktorým ušetríte miesto v kufri

Nevyhnutnosti na letnú dovolenku, vďaka ktorým ušetríte miesto v kufri

12.07.2019
Prinášame tipy na maličkosti, vďaka ktorým svoj outfit rozhodne o nič nemusíte ochudobňovať, ale predsa len vďaka nim môžete ušetriť množstvo miesta.
BeWooden - 6 tipov na elegantné a pohodlné letné outfity

6 tipov na elegantné a pohodlné letné outfity

27.06.2019
Outfit, ktorý je pohodlný a zároveň aj šik – dokážete si predstaviť lepšiu kombináciu? Máme pre vás rovno 6 tipov, ako takýto look jednoducho dosiahnuť.
BeWooden - Ako nájsť v mále veľa: Jedna košeľa na viacej spôsobov

Ako nájsť v mále veľa: Jedna košeľa na viacej spôsobov

09.05.2019
Každé ráno to isté. Otvoríte skriňu a opäť zisťujete, že nemáte čo na seba. Vytvorili sme pre vás lookbook, v ktorom hrá hlavnú úlohu obyčajná biela košeľa, na viac spôsobov a pre každú príležitosť.
BeWooden - LOOKBOOK: Neobyčajné kombinácie z obyčajných kúskov

LOOKBOOK: Neobyčajné kombinácie z obyčajných kúskov

08.04.2019
Vpusťte si do skrine čerstvý vánok a dajte šancu nadčasovým kúskom, ktoré dokonale okorenia váš osobitý štýl. Nechajte sa inšpirovať našim jarným lookbookom. Nech už zastávate módny minimalizmus alebo váš šatník ,,ide objemovku“.
BeWooden - Podľa čoho vybrať vhodný motýlik

Podľa čoho vybrať vhodný motýlik

14.11.2018
Mal by byť reprezentatívny a decentný, ale zároveň mať i dávku dôvtipu. Mal by nielen dopĺňať, ale tiež krásne podčiarkovať všetko, čo stelesňuje osoba, ktorá si ho vybrala. Reč je samozrejme o unikátnom drevenom motýliku. Podľa akých kritérií ale zvoliť ten dokonalý práve pre vás?
BeWooden - Kde všade sme s vami v lete boli?

Kde všade sme s vami v lete boli?

12.09.2018
Sledovali sme spoločne magické západy slnka. Skákali sme s vami do morských vĺn. Preskúmavali sme krásy divokej prírody nielen v kúzelných lesoch, ale tiež v rozpálenej púšti.
BeWooden - Ctirad rozpráva príbeh koženej peňaženky

Ctirad rozpráva príbeh koženej peňaženky

02.09.2018
V peňaženke sa vždy snažím držať len to najnutnejšie. Množstvo papierikov, nevyužité kupóny – nič z toho nie je potreba. Som jednoducho šťastnejší, keď toho mám menej. Menej vecí, viac kvality.
BeWooden - Slávne osobnosti, ktoré si zamilovali doplnky BeWooden

Slávne osobnosti, ktoré si zamilovali doplnky BeWooden

10.07.2018
Robí nám neskutočnú radosť vidieť, koľko jedinečných osobností naše produkty nosí. Rovnako tak nám úsmev kúzlia i situácie, kedy si všimneme dobre známe drevené motýliky v televízii či novinách a tešíme sa z pocitu, že naše doplnky dokážu podčiarknuť i vycibrený vkus celebrít.
BeWooden - Inšpirácia pre jarný outfit – potulky ulicami

Inšpirácia pre jarný outfit – potulky ulicami

15.05.2018
Konečne sme sa dočkali dní, ktoré sú čím ďalej tým teplejšie a môžeme tak začať vyťahovať kúsky, na ktoré sme sa celú zimu tešili. Nechajte sa inšpirovať naším tipom na romantický jarný outfit a vyrazte s nami iba tak túlať sa slnečnými ulicami.
BeWooden - Swingová edícia pre dokonalú plesovú sezónu

Swingová edícia pre dokonalú plesovú sezónu

18.02.2018
Nechali sme sa uchvátiť živou melódiou swingu a v spolupráci so skvelým spevákom a ešte lepším človekom, Janom Smigmatorom, sme stvorili unikátnu swingovú edíciu.
BeWooden - Ako sa správne obliecť na ples

Ako sa správne obliecť na ples

11.02.2018
Otázku, či sme na ples oblečení správne, riešime všetci. Veľkým otáznikom je vždy miera formálnosti akcie. Veľkou nápoveďou by mala byť primárne obdržaná pozvánka.
BeWooden - Ako sa na ples dokonale zladiť s partnerkou

Ako sa na ples dokonale zladiť s partnerkou

08.02.2018
Zatiaľ čo dámy sa na každý večer snažia vyberať novú róbu, muži si so svojím tmavým oblekom vystačia i niekoľko sezón. I tak existuje množstvo prvkov, ktorými sa môžu odlíšiť. Či už sa však jedná o farbu košele či voľbu správnych doplnkov, vždy je treba mať na pamäti outfit svojej partnerky.
BeWooden - Čo by dámam na plese v listovej kabelke nemalo chýbať

Čo by dámam na plese v listovej kabelke nemalo chýbať

23.01.2018
Začiatok roku znamená vždy jediné – plesová sezóna je tu. Možno sa i vy na jeden chystáte a zmätene sa snažíte do svojej listovej kabelky naskladať čo najviac vecí v presvedčení, že práve toto počas večera budete určite potrebovať. Pripravili sme pre vás pár tipov, vďaka ktorým ušetríte čas, námahu, ale i vzácny priestor vašej kabelky.
BeWooden - Ako sa obliecť na ples štýlovo i v zime

Ako sa obliecť na ples štýlovo i v zime

21.01.2018
Najväčšou prekážkou počas plesovej sezóny na začiatku roku je vždy zima. Predsa sa len po nás vyžaduje formálny, spoločenský odev, čo častokrát nie je práve to najpohodlnejšie a najteplejšie oblečenie, keď teplota vonku klesá skoro pod nulu. Pár praktickými a štýlovými doplnkami sa dá ale vtieravému mrazu ľahko vyhnúť.
BeWooden - Psychológia farieb – čo o vás prezradí farba vášho motýlika?

Psychológia farieb – čo o vás prezradí farba vášho motýlika?

02.10.2017
Moderní muži vedia, že pre každú udalosť je potrebné mať v zásobe niekoľko rôznych doplnkov a čo sa kravaty a motýlikov týka, je treba zamerať sa špeciálne i na farbu. Keď sa jedná o oblečenie do práce, je lepšie radšej nesiahať po jasných, veselých farbách. Je vhodné voliť viazanku v tmavých odtieňoch, ktoré pozornosť nevzbudzujú až príliš. Každopádne stále platí, outfit závisí tiež na vašej pozícii a k nemu sa vzťahujúcemu dress codu.
BeWooden - 10 dôvodov, prečo nosiť motýlika

10 dôvodov, prečo nosiť motýlika

28.08.2017
Ak ste si to ešte nevšimli, motýliky oslavujú svoj veľký comeback. Všetky obchody, ktoré sa zameriavajú na pánsku módu, začínajú zaznamenávať, ako skvele tento jedinečný doplnok na zákazníkov pôsobí a o koľko lepšie sa dnes mladí muži obliekajú a dbajú o svoj vzhľad v porovnaní so staršími generáciami.
BeWooden - S elegancí pravého gentlemana- Loux the Vintage Guru

S elegancí pravého gentlemana- Loux the Vintage Guru

17.08.2017
Jak by vypadal váš život, kdybyste získali titul z oblasti financí a účetnictví? Někteří by na tom postavili svou kariéru, druzí by se mohli vydat naprosto odlišnou cestou. Třeba vyzkoušet kariéru postavenou na módním designu. Představujeme vám člověka, jež se stal nejen designérem a bloggerem, ale také jedním z nejuznávanějších vyznavačů stylu Dandy v Jižní Africe.
BeWooden - Bojuji za jedinečnost - Tony Maake

Bojuji za jedinečnost - Tony Maake

15.08.2017
Není jednoduché být ambiciózní – někdy se může zdát, že den zkrátka nemá dostatek hodin na dosažení všech stanovených cílů. Každopádně víme, že nic není nemožné. Rádi bychom vám představili inteligentního, stylového a zdvořilého muže, který našel cestu, jak si splnit své sny a zároveň zůstat sám sebou.

Motýlik versus kravata

07.08.2017
Motýlik je jedinečný doplnok, ktorý umožňuje svojmu nositeľovi omnoho viac než kravata, vystúpiť z davu a dať najavo svoj unikátny vkus. Väčšina ľudí, ktorí nosia motýliky vyzerajú charizmaticky, priateľsky a vďaka slávnym osobnostiam bývajú dokonca podvedome spájaní s inteligenciou. Dávajú nám obrovský priestor pre našu kreativitu.
BeWooden - 8 letných outfitov – inšpirácia do práce i na festival

8 letných outfitov – inšpirácia do práce i na festival

04.08.2017
Pohodlný a chic outfit – viete si predstaviť lepšiu kombináciu? Aby ste dosiahli na to najlepšie z oboch týchto na prvý pohľad nezlučiteľných svetov, spísali sme pre vás hneď 8 nápadov na letný casual look.
BeWooden - Letné outfity pre mužov

Letné outfity pre mužov

01.08.2017
Zachovať si gentlemanský štýl i počas horúcich letných dní nie je jednoduché. Máme pre vás ale dobrú správu. Vaše hľadanie riešenia a potrebnej inšpirácie je práve na konci. V BeWooden sme pre vás pripravili krátky návod, ako sa obliecť sviežo a letne, ale zároveň vkusne a elegantne.
BeWooden - Traky - špeciálne miesto v šatníku gentlemana

Traky - špeciálne miesto v šatníku gentlemana

30.07.2017
Traky majú v dnešnom svete módy špeciálne miesto. Presadiť sa pre nich ale nebolo ľahké, keďže im opasok neustále šliapal na päty. I napriek svojej zložitej histórii sa dnes vďaka svojej nevšednosti tešia veľkej obľube nielen medzi pravými gentlemanmi, ale i blogermi naprieč celým svetom. Kde sa ale tento unikátny doplnok vôbec vzal?
BeWooden - Bez čoho by sme sa na cestách nezaobišli?

Bez čoho by sme sa na cestách nezaobišli?

23.07.2017
Leto klope na dvere a to neznamená nič iné než množstvo nových cestovateľských dobrodružstiev, nie je to vzrušujúce? Určite je, ale samotná príprava na cestu môže byť omnoho vyčerpávajúcejšia. Je potrebné premýšľať nad tým, čo si so sebou zbaliť, ako sa vhodne obliecť a hlavne ako všetko dokázať vložiť do jedného kufra.
BeWooden - Drevené brošne – elegantný detail s kúzlom prírody

Drevené brošne – elegantný detail s kúzlom prírody

03.07.2017
Podhorie Beskýd v nás evokuje tradície, vôňu dreva a malebnú prírodu, ktorá nás neustále inšpiruje pri tvorbe nových produktov. Tentokrát sa naším motívom stali beskydské zvieratá, a tak vznikol elegantný detail s kúzlom prírody – drevená brošňa.
BeWooden - Ako správne nosiť traky

Ako správne nosiť traky

20.06.2017
Traky dlhú dobu slúžili iba ako prostriedok k držaniu pánskych nohavíc. V dvadsiatom storočí ich funkciu ale prevzal opasok a traky začali byť viac vidieť a funkčnosť ustúpila pred eleganciou a štýlom. Aby človek mohol s týmto nevšedným doplnkom zažiariť, existuje pár pravidiel, ktoré je teba dodržiavať.
BeWooden - #somkľuďas a #somsrdciar

#somkľuďas a #somsrdciar

26.05.2016
Každý z nás je osobnosť. Niekto je povahou umelec, niekto skôr rebel a iný zas večne zamyslený rojko. Dokázali by ste sami povedať, kým ste?
BeWooden - Zakaždým iní, stále svojskí

Zakaždým iní, stále svojskí

24.03.2016
Každý deň máme možnosť byť kýmkoľvek. Hipsterom. Frajerom. Bohémom. Hviezdou. Sofistikovanou dámou. Ale stále zostanete sami sebou. Stále to budete vy. Zakaždým iní, stále svojskí.
BeWooden - Biznismen a manažérka

Biznismen a manažérka

19.03.2016
Profesionálny vzhľad, čisté línie, jednoduché vzory. Outfity pre vaše pracovné stretnutia, konferencie alebo zahraničné cesty. Jednoducho všade tam, kde sa spája vaše oblečenie s podstatným vystupovaním.
BeWooden - Divoch a rebelka

Divoch a rebelka

19.03.2016
Najdôležitejšie v obliekaní nie je sledovať a riadiť sa trendmi. Ale trendy si sám vytvárať. To o vás vypovie najviac.
BeWooden - Romantik a spisovateľka

Romantik a spisovateľka

19.03.2016
Život je o inšpirácii, kreativite, vášni. Rovnako ako naše obliekanie. Pretože keď sa cítime skvele, všetko je zrazu krajšie a zmysluplnejšie.
Nenechajte si ujsť novinky!
Poskytnutím výše uvedených osobních údajů souhlasím s tím, že společnost BeWooden Company s.r.o. může zpracovávat mé osobní údaje pro účely zasílání informačních newsletterů obsahujících novinky a zprávy o produktech a službách společnosti BeWooden Company s.r.o. a rovněž potvrzuji, že jsem si přečetl informace týkající se zpracování osobních údajů, které jsou zpřístupněny zde a že jsem jim zcela porozuměl. Rovněž jsem si vědom toho, že svůj souhlas mohu kdykoli odvolat kliknutím na odkaz v informačním newsletteru, který je označen jako možnost "odhlásit se od odběru newsletteru.
Košík
Celkom 0 € s DPH
Prejsť do košíka